G2R-1-T-AC120
G2R-1-T-AC120
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G2R-1-T-AC120
מק"ט מוצר של DigiKey
Z7947-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G2R-1-T-AC120
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPDT (1 Form C) 120VAC סליל הרכבה בשלדה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
G2R-1-T-AC120 דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
חיבור מהיר - 0.187‏ אינץ' (4.7‏ מ"מ)
יצרן
ערכי איטום
אטום - הגנה‏ מהשפעת שדות אלקטרו-מגנטיים
סדרה
מתח מחייב-פעולה
96VAC
אריזה
מגש
מתח מחייב-שחרור
36VAC
זמן פעולה
15 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
10 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
צורת מגע
SPDT (1 Form C)
חומר מגע
סגסוגת כסף
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
סוכנות הרשאות
CSA‏, TUV‏, UR‏, VDE‏
מתח מיתוג
‎380VAC‏, 125VDC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏3800‏, W‏1250‏
התנגדות סליל
6.5 kOhms
זרם סליל
7.5 mA