G2R-1-T-AC24
G2R-1-T-AC24
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G2R-1-T-AC24
מק"ט מוצר של DigiKey
Z6228-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G2R-1-T-AC24
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPDT (1 Form C) 24VAC סליל הרכבה בשלדה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
G2R-1-T-AC24 דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
חיבור מהיר - 0.187‏ אינץ' (4.7‏ מ"מ)
יצרן
ערכי איטום
אטום - הגנה‏ מהשפעת שדות אלקטרו-מגנטיים
סדרה
מתח מחייב-פעולה
19.2VAC
אריזה
מגש
מתח מחייב-שחרור
7.2VAC
זמן פעולה
15 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
10 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
צורת מגע
SPDT (1 Form C)
חומר מגע
סגסוגת כסף
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
סוכנות הרשאות
CSA‏, TUV‏, UR‏, VDE‏
מתח מיתוג
‎380VAC‏, 125VDC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏3800‏, W‏1250‏
התנגדות סליל
260 Ohms
זרם סליל
37.5 mA