G2RV-ST500-AP AC100
מק"ט מוצר של DigiKey
236-G2RV-ST500-APAC100-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G2RV-ST500-AP AC100
תיאור
RELAY GEN PURP SPDT 50MA 100V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPDT (1 Form C) מסילת DIN
קטגוריה
מאפיינים
שקע כלול
יצרן
Omron Automation and Safety
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סדרה
מתח מחייב-פעולה
80VAC
אריזה
תיבה
מתח מחייב-שחרור
10VAC
זמן פעולה
20 ms
סוג ההרכבה
מסילת DIN
זמן שחרור
40 ms
מתח סליל
100VAC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 55°C
צורת מגע
SPDT (1 Form C)
חומר מגע
סגסוגת כסף, סגסוגת זהב
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
50 mA
סוכנות הרשאות
CE, cULus, TUV
מתח מיתוג
‎30VAC‏, 36VDC - מקס'
סוג ממסר
שימוש כללי
זרם סליל
7.1 mA
התנגדות סליל
14.085 kOhms