G3NA-210B-UTU-DC5-24
G3NA-210B-UTU-DC5-24
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G3NA-210B-UTU-DC5-24
מק"ט מוצר של DigiKey
Z3275-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G3NA-210B-UTU-DC5-24
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 10A 19-264V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) דיסק הוקי ‏(Puck)‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
G3NA-210B-UTU-DC5-24 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
5 ~ 24VDC
יצרן
מתח - עומס
19 V ~ 264 V
סדרה
זרם עומס
10 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C