H3CR-A-301 AC24-48/DC12-48
מק"ט מוצר של DigiKey
H3CR-A-301AC24-48/DC12-48-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
H3CR-A-301 AC24-48/DC12-48
תיאור
RELAY TIME DELAY 600HR 5A 250V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ניתן לתכנות (רב-תפקודי) ממסרי שיהוי זמן DPDT (2 Form C) 0.1 שניות ~ 600 שעות השהיה 5A ב-250VAC ניתן לשימוש בשקע
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
מעגל
DPDT (2 Form C)
יצרן
Omron Automation and Safety
זמן שיהוי
0.1 שניות ~ 600 שעות
סדרה
ערכי מגעים @ מתח
5A ב-250VAC
אריזה
בתפזורת
מתח - הספקה
24 ~ 48VAC, 12 ~ 48VDC