H3CR-A8 AC100-240/DC100-125
מק"ט מוצר של DigiKey
Z2379-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
H3CR-A8 AC100-240/DC100-125
תיאור
RELAY TIME DELAY 300HR 5A 250V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ניתן לתכנות (רב-תפקודי) ממסרי שיהוי זמן DPDT (2 Form C) 0.05 שניות ~ 300 שעות השהיה 5A ב-250VAC ניתן לשימוש בשקע
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
מעגל
DPDT (2 Form C)
יצרן
Omron Automation and Safety
זמן שיהוי
0.05 שניות ~ 300 שעות
סדרה
ערכי מגעים @ מתח
5A ב-250VAC
אריזה
בתפזורת
מתח - הספקה
100 ~ 240VAC, 100 ~ 125VDC