H3CR-F AC24-48/DC12-48
מק"ט מוצר של DigiKey
Z9592-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
H3CR-F AC24-48/DC12-48
תיאור
RELAY TIME DELAY 30HR 5A 250V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחזור נשנה, קוצב זמן זוגי ממסרי שיהוי זמן DPDT (2 Form C) 0.05 שניות ~ 30 שעות השהיה 5A ב-250VAC ניתן לשימוש בשקע
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
H3CR-F AC24-48/DC12-48 דגמים
קטגוריה
מעגל
DPDT (2 Form C)
יצרן
Omron Automation and Safety
זמן שיהוי
0.05 שניות ~ 30 שעות
סדרה
ערכי מגעים @ מתח
5A ב-250VAC
אריזה
בתפזורת
מתח - הספקה
24 ~ 48VAC, 12 ~ 48VDC