H3YN-21 AC200-230
מק"ט מוצר של DigiKey
H3YN-21AC200-230-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
H3YN-21 AC200-230
תיאור
RELAY TIME DELAY 10HR 5A 250V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ניתן לתכנות (רב-תפקודי) ממסרי שיהוי זמן DPDT (2 Form C) 0.1 דקות ~ 10 שעות השהיה 5A ב-250VAC ניתן לשימוש בשקע
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
H3YN-21 AC200-230 דגמים
קטגוריה
מעגל
DPDT (2 Form C)
יצרן
Omron Automation and Safety
זמן שיהוי
0.1 דקות ~ 10 שעות
סדרה
ערכי מגעים @ מתח
5A ב-250VAC
אריזה
בתפזורת
מתח - הספקה
200 ~ 230VAC