H3YN-4 AC100-120
מק"ט מוצר של DigiKey
Z1136-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
H3YN-4 AC100-120
תיאור
RELAY TIME DELAY 10MIN 3A 250V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ניתן לתכנות (רב-תפקודי) ממסרי שיהוי זמן 4PDT (4 Form C) 0.1 שניות ~ 10 דקות השהיה 3A ב-250VAC ניתן לשימוש בשקע
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
H3YN-4 AC100-120 דגמים
קטגוריה
מעגל
4PDT (4 Form C)
יצרן
Omron Automation and Safety
זמן שיהוי
0.1 שניות ~ 10 דקות
סדרה
ערכי מגעים @ מתח
3A ב-250VAC
אריזה
בתפזורת
מתח - הספקה
100 ~ 120VAC