LY3-AC100/110
מק"ט מוצר של DigiKey
LY3-AC100/110-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LY3-AC100/110
תיאור
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר 3PDT (3 Form C) 110VAC סליל ניתן לשימוש בשקע
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LY3-AC100/110 דגמים
קטגוריה
סוג סליל
ללא נעילה
יצרן
תצורת הסיומת
תקיע
סדרה
מתח מחייב-פעולה
88VAC
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-שחרור
33VAC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
25 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
25 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 55°C
צורת מגע
3PDT (3 Form C)
חומר מגע
סגסוגת כסף
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
סוכנות הרשאות
CE, CSA, TUV, UR
מתח מיתוג
‎250VAC‏, 125VDC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏2500‏, W‏1250‏
התנגדות סליל
2.3 kOhms
זרם סליל
15.6 mA