LY3N-AC240
מק"ט מוצר של DigiKey
Z11238-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LY3N-AC240
תיאור
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 240V
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר 3PDT (3 Form C) 240VAC סליל ניתן לשימוש בשקע
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LY3N-AC240 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מחוון עם אור
יצרן
תצורת הסיומת
תקיע
סדרה
מתח מחייב-פעולה
192VAC
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-שחרור
72VAC
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
זמן פעולה
25 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
25 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 55°C
צורת מגע
3PDT (3 Form C)
חומר מגע
סגסוגת כסף
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
סוכנות הרשאות
CE, CSA, TUV, UR
מתח מיתוג
‎250VAC‏, 125VDC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏2500‏, W‏1250‏
התנגדות סליל
10.4 kOhms
זרם סליל
8 mA