LY4-0-DC24
מק"ט מוצר של DigiKey
Z2269-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LY4-0-DC24
תיאור
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר 4PDT (4 Form C) 24VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LY4-0-DC24 דגמים
קטגוריה
סוג סליל
ללא נעילה
יצרן
תצורת הסיומת
פין PC
סדרה
מתח מחייב-פעולה
19.2VDC
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
25 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
25 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 40°C
צורת מגע
4PDT (4 Form C)
חומר מגע
סגסוגת כסף
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
סוכנות הרשאות
CE, CSA, TUV, UR
מתח מיתוג
‎250VAC‏, 125VDC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏2500‏, W‏1250‏
התנגדות סליל
350 Ohms
זרם סליל
69 mA