LY4N-AC120
מק"ט מוצר של DigiKey
Z2879-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LY4N-AC120
תיאור
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 120V
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר 4PDT (4 Form C) 120VAC סליל ניתן לשימוש בשקע
מודלים EDA/CAD
LY4N-AC120 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מחוון עם אור
יצרן
תצורת הסיומת
תקיע
סדרה
מתח מחייב-פעולה
96VAC
אריזה
מגש
מתח מחייב-שחרור
36VAC
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 40°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
מתח מיתוג
‎250VAC‏, 125VDC - מקס'
התנגדות סליל
2.2 kOhms
זרם סליל
16.4 mA