LY4N-AC240
מק"ט מוצר של DigiKey
Z11246-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LY4N-AC240
תיאור
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 240V
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר 4PDT (4 Form C) 240VAC סליל ניתן לשימוש בשקע
מודלים EDA/CAD
LY4N-AC240 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מחוון עם אור
יצרן
תצורת הסיומת
תקיע
סדרה
מתח מחייב-פעולה
192VAC
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-שחרור
72VAC
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 40°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
מתח מיתוג
‎250VAC‏, 125VDC - מקס'
התנגדות סליל
9 kOhms
זרם סליל
9.5 mA