MJN2CF-AC24
מק"ט מוצר של DigiKey
Z243-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MJN2CF-AC24
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 24VAC סליל הרכבה בשלדה
קטגוריה
סוג סליל
ללא נעילה
יצרן
תצורת הסיומת
חיבור מהיר - 0.187‏ אינץ' (4.7‏ מ"מ)
סדרה
מתח מחייב-פעולה
20.4VAC
אריזה
בתפזורת
זמן פעולה
20 ms
סטטוס החלק
פעיל
זמן שחרור
10 ms
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-45°C ~ 60°C
מתח סליל
חומר מגע
סגסוגת כסף
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
סוכנות הרשאות
CSA, UR
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
סוג ממסר
מתח מיתוג
‎600VAC‏, 28VDC - מקס'
התנגדות סליל
75 Ohms
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏6000‏, W‏280‏
מספר מוצר בסיס
זרם סליל
70.8 mA