MJN3C-DC24
מק"ט מוצר של DigiKey
Z232-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MJN3C-DC24
תיאור
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר 3PDT (3 Form C) 24VDC סליל ניתן לשימוש בשקע
מתח מחייב-פעולה
18VDC
טמפרטורת פעולה
-45°C ~ 70°C
צורת מגע
3PDT (3 Form C)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
סוג ממסר
מתח מיתוג
‎600VAC‏, 28VDC - מקס'
התנגדות סליל
470 Ohms
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏6000‏, W‏280‏
מספר מוצר בסיס
זרם סליל
50 mA