MY4ZN AC110/120 (S)
מק"ט מוצר של DigiKey
Z2891-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MY4ZN AC110/120 (S)
תיאור
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 120V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר 4PDT (4 Form C) 120VAC סליל ניתן לשימוש בשקע
מודלים EDA/CAD
MY4ZN AC110/120 (S) דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מחוון עם אור
יצרן
תצורת הסיומת
תקיע
סדרה
מתח מחייב-פעולה
96VAC
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-שחרור
36VAC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
20 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
20 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 70°C
צורת מגע
4PDT (4 Form C)
חומר מגע
כסף (Ag), זהב (Au)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
3 A
סוכנות הרשאות
CE, CSA, UR, VDE
מתח מיתוג
‎250VAC‏, 125VDC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏750‏, W‏375‏
התנגדות סליל
4.43 kOhms
זרם סליל
27.1 mA