R88M-K20030H-BOS2
מק"ט מוצר של DigiKey
R88M-K20030H-BOS2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R88M-K20030H-BOS2
תיאור
SERVOMOTOR 3000 RPM 230V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מנוע AC Servomotor, מנוע סרוו 3000 RPM 200W אינקרמנטלי 230VAC
קטגוריה
גודל / מידה
מרובע - 2.362‏ אינץ' x‏ 2.362‏ אינץ' (60.00‏ מ"מ x‏ 60.00‏ מ"מ)
יצרן
Omron Automation and Safety
קוטר - גל
0.433‏ אינץ' (11.00‏ מ"מ)
סדרה
אורך - גל ומסב
1.181‏ אינץ' (30.00‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
מרווח חור הרכבה
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
מחבר
סוג
מנוע AC
מאפיינים
בלם, מפתח, אטם שמן
פונקציה
Servomotor, מנוע סרוו
מומנט - רגעי מקס' (oz-in / mNm)
מתח - נומינלי
230VAC
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 40°C
RPM
3000 RPM
סוכנות הרשאות
CE, CSA, cULus, TUV, UL
מומנט - נומינלי (oz-in / mNm)
משקל
lbs‏ 2.6‏ (1.2‏ ק"ג)
הספק - נקוב
200W