R88M-K20030H-BS2
מק"ט מוצר של DigiKey
Z10024-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R88M-K20030H-BS2
תיאור
SERVOMOTOR 3000 RPM 230V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מנוע AC Servomotor, מנוע סרוו 3000 RPM 200W אינקרמנטלי 230VAC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
R88M-K20030H-BS2 דגמים
מאפיינים
בלם, מפתח
מתח - נומינלי
230VAC
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 40°C
משקל
lbs‏ 2.6‏ (1.2‏ ק"ג)
הספק - נקוב
200W