R88M-K20030T-BOS2
מק"ט מוצר של DigiKey
R88M-K20030T-BOS2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R88M-K20030T-BOS2
תיאור
SERVOMOTOR 3000 RPM 230V
תיאור מפורט
מנוע AC Servomotor, מנוע סרוו 3000 RPM 200W מוחלט 230VAC
מאפיינים
בלם, מפתח, אטם שמן
מתח - נומינלי
230VAC
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 40°C
משקל
lbs‏ 2.6‏ (1.2‏ ק"ג)
הספק - נקוב
200W