R88M-K20030T-BS2
מק"ט מוצר של DigiKey
Z10027-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R88M-K20030T-BS2
תיאור
SERVOMOTOR 3000 RPM 230V
תיאור מפורט
מנוע AC Servomotor, מנוע סרוו 3000 RPM 200W מוחלט 230VAC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
R88M-K20030T-BS2 דגמים
מאפיינים
בלם, מפתח
מתח - נומינלי
230VAC
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 40°C
משקל
lbs‏ 2.6‏ (1.2‏ ק"ג)
הספק - נקוב
200W