R88M-K20030T-OS2
מק"ט מוצר של DigiKey
R88M-K20030T-OS2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R88M-K20030T-OS2
תיאור
SERVOMOTOR 3000 RPM 230V
תיאור מפורט
מנוע AC Servomotor, מנוע סרוו 3000 RPM 200W מוחלט 230VAC
מאפיינים
מפתח, אטם שמן
מתח - נומינלי
230VAC
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 40°C
משקל
‎1.7 lb (771.1 g)‎
הספק - נקוב
200W