XW2B-60G5
מק"ט מוצר של DigiKey
Z10156-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XW2B-60G5
תיאור
INTERFACE MODULE HDR 60POS
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
60 פסי הדקים - מודולי ממשקים פסי הדקים - חיבור בורגי עד מלבני, זכר
קטגוריה
מיקומים / קטבים
60
יצרן
Omron Automation and Safety
מתח - נומינלי
125VAC
סדרה
ערכים נקובים של הזרם (למגע)
1 A
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 55°C