G3VM-201G2(TR)
מק"ט מוצר של DigiKey
Z4070TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
Z4070CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
Z4070DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G3VM-201G2(TR)
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-200V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) ‎4-SOP ‏(0.173‎"‎‏, 4.40 מ"מ)
מודלים EDA/CAD
G3VM-201G2(TR) דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
1.27VDC
יצרן
מתח - עומס
0 V ~ 200 V
סדרה
זרם עומס
200 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
8 Ohms
תצורת הסיומת
דמוי כנף
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C