G3VM-401G(TR) אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Omron Electronics Inc-EMC Div
קיים במלאי: 796
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Omron Electronics Inc-EMC Div
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) ‎4-SOP ‏(0.173‎"‎‏, 4.40 מ"מ)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Omron's NEW G3VM VSON MOSFET Relay
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
G3VM-401G(TR)
מק"ט מוצר של DigiKey
39-G3VM-401G(TR)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
39-G3VM-401G(TR)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
39-G3VM-401G(TR)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G3VM-401G(TR)
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
מודלים EDA/CAD
G3VM-401G(TR) דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
1.15VDC
יצרן
מתח - עומס
0 V ~ 400 V
סדרה
זרם עומס
120 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
35 Ohms
תצורת הסיומת
דמוי כנף
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C