G5RL-K1-E-DC12
G5RL-K1-E-DC12
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G5RL-K1-E DC12
מק"ט מוצר של DigiKey
39-G5RL-K1-EDC12-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G5RL-K1-E DC12
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPDT (1 Form C) 12VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
G5RL-K1-E DC12 דגמים
קטגוריה
סוג סליל
נעילה, סליל כפול
יצרן
תצורת הסיומת
פין PC
סדרה
ערכי איטום
אטום - הגנה‏ מהשפעת שדות אלקטרו-מגנטיים
אריזה
מגש
מתח מחייב-פעולה
8.4VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
15 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
15 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
צורת מגע
SPDT (1 Form C)
חומר מגע
סגסוגת כסף, נטולת קדמיום
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
16 A
סוכנות הרשאות
CQC‏, CSA‏, cURus‏, UR‏, VDE‏
מתח מיתוג
‎250VAC‏, 24VDC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏4000‏, W‏384‏
התנגדות סליל
192 Ohms
זרם סליל
62.5 mA