G6D-1A-ASI-NPDC24
G6D-1A-ASI-NPDC24
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G6D-1A-ASI-NP DC24
מק"ט מוצר של DigiKey
39-G6D-1A-ASI-NPDC24-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G6D-1A-ASI-NP DC24
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 24VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
G6D-1A-ASI-NP DC24 דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
מתח מחייב-פעולה
16.8VDC
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
10 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
5 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 70°C
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
חומר מגע
סגסוגת כסף
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
5 A
סוכנות הרשאות
CSA, TUV, UR
מתח מיתוג
‎250VAC‏, 30VDC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏1250‏, W‏150‏
התנגדות סליל
2.88 kOhms
זרם סליל
8.3 mA