G7L-2A-BUB-CB-AC100/120 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Omron Electronics Inc-EMC Div
קיים במלאי: 18
גיליון נתונים
שימוש כללי ממסר DPST-NO (2 FormA) 120VAC סליל הרכבה בשלדה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
G7L-2A-BUB-CB-AC100/120
מק"ט מוצר של DigiKey
39-G7L-2A-BUB-CB-AC100/120-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G7L-2A-BUB-CB-AC100/120
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 120V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
G7L-2A-BUB-CB-AC100/120 דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
יצרן
בידוד סליל
Class B
סדרה
מתח מחייב-פעולה
75VAC
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-שחרור
18VAC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
30 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
30 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 60°C
צורת מגע
DPST-NO (2 FormA)
חומר מגע
סגסוגת כסף
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
25 A
סוכנות הרשאות
CSA, TUV, UR
מתח מיתוג
‎250VAC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
6250VA
התנגדות סליל
5.26 kOhms
זרם סליל
20.4 mA