G7L-2A-TUB-J-CB-AC200/240
מק"ט מוצר של DigiKey
Z819-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G7L-2A-TUB-J-CB-AC200/240
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 240V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPST-NO (2 FormA) 240VAC סליל הרכבה בשלדה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
מאפיינים
לחצן בדיקה
יצרן
תצורת הסיומת
חיבור מהיר - 0.250‏ אינץ' (6.3‏ מ"מ)
סדרה
בידוד סליל
Class B
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-פעולה
150VAC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
36VAC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
30 ms
מתח סליל
זמן שחרור
30 ms
צורת מגע
DPST-NO (2 FormA)
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 60°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
25 A
חומר מגע
סגסוגת כסף
מתח מיתוג
‎250VAC - מקס'
סוכנות הרשאות
CSA, TUV, UR
עומס - מיתוג מקסימלי
6250VA
סוג ממסר
זרם סליל
10.2 mA
התנגדות סליל
21 kOhms