XW4M-12D2-V1DS
מק"ט מוצר של DigiKey
39-XW4M-12D2-V1DS-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XW4M-12D2-V1DS
תיאור
TERM BLOCK HDR 12POS 3.50MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 בלוק הדקים עם מיקום ראש, פיני זכר, מעוטף (4 צדדים) 0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ) אנכי חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
XW4M-12D2-V1DS דגמים
קטגוריה
זרם - IEC
8A
יצרן
Omron Electronics Inc-EMC Div
מתח - IEC
160 V
סדרה
זרם - UL
8 A
אריזה
מגש
מתח - UL
300 V
סטטוס החלק
פעיל
צבע
שחור
סוג
ראש, פיני זכר, מעוטף (4 צדדים)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 100°C