XW4N-10D2-S
מק"ט מוצר של DigiKey
39-XW4N-10D2-S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XW4N-10D2-S
תיאור
TERM BLOCK PLUG 10POS 3.50MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 בלוק הדקים עם מיקום תקע, שקעי נקבה 0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ) 180° תלוי חופשי (בשורה)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
XW4N-10D2-S דגמים
קטגוריה
מתח - IEC
160 V
יצרן
Omron Electronics Inc-EMC Div
זרם - UL
8 A
סדרה
מתח - UL
300 V
אריזה
מגש
מידה או תחום מידות של חוט - AWG
16-24AWG
סטטוס החלק
פעיל
עובי או תחום עוביי חוטים - ממ"ר
1.5-0.2 ממ"ר
סוג
תקע, שקעי נקבה
צבע
שחור
מספר המיקומים
10
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 100°C
מיקומים לרמה
5
גימור חיבור מגע
בדיל
מספר הרמות
2
מאפיינים
מופעל מנוף
פסיעה
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
כניסת חוט התקע
180°
אורך חישוף החוט
9.5 מ"מ
תצורת הסיומת
ללא בורג - קפיץ רגל, קפיץ לחיצה
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
חומר הבית
פוליאמיד (PA), ניילון
זרם - IEC
8A