EDZ602/10 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
On Shore Technology Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Molex
קיים במלאי: 1,612
גיליון נתונים
Würth Elektronik
קיים במלאי: 230
Altech Corporation
Altech Corporation
Amphenol Anytek
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EDZ602/10
מק"ט מוצר של DigiKey
EDZ602/10-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EDZ602/10
תיאור
TERM BLK 10P SIDE ENT 3.81MM PCB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עובי חוט
‎16-30 AWG‎
יצרן
On Shore Technology Inc.
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
סיומת חוט
בורג - מלחץ כלוב מתרומם
אריזה
בתפזורת
צבע
ירוק
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 105°C
מספר הרמות
1
חומר הבית
פוליאמיד (PA), ניילון
מיקומים לרמה
10
חומר מגע - ציפוי
פליז
פסיעה
חומר מהדק - ציפוי
נחושת
כיוון חיבור
אופקי ללוח
מומנט - בורג
‎0.4Nm (3.5Lb-In)‎
זרם
10 A
תבריג בורג
M2
מתח
300 V