OSTTS03015A
מק"ט מוצר של DigiKey
OSTTS03015A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OSTTS03015A
תיאור
TERM BLOCK PLUG 3POS 7.62MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3 בלוק הדקים עם מיקום תקע, שקעי נקבה 0.300‏ אינץ' (7.62‏ מ"מ) תלוי חופשי (בשורה)
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
יצרן
On Shore Technology Inc.
מתח - UL
300 V
סדרה
מידה או תחום מידות של חוט - AWG
12-24AWG
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 105°C
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סוג
תקע, שקעי נקבה
מומנט - בורג
‎0.4Nm (3.5Lb-In)‎