1N5934BRLG
מק"ט מוצר של DigiKey
1N5934BRLGOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1N5934BRLGOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1N5934BRLG
תיאור
DIODE ZENER 24V 3W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 24 V 3 W ±5% חור מעבר אקסיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1N5934BRLG דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 18.2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.5 V @ 200 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 200°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
אקסיאלי
הספק - מקס'
3 W
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
19 Ohms