30A02CH-TL-E
מק"ט מוצר של DigiKey
30A02CH-TL-EOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
30A02CH-TL-EOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
30A02CH-TL-EOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
30A02CH-TL-E
תיאור
TRANS PNP 30V 0.7A 3-CPH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 52
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טרנזיסטורים - ביפולרי (BJT‏) - יחיד PNP 30 V 700 mA 520MHz 700 mW הרכבה משטחית ‎3-CPH‎
קטגוריה
הגבר זרם DC‏ (hFE)‏ (מינ') @ Ic‏, Vce
200 ב-10mA, 2V
יצרן
הספק - מקס'
700 mW
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר - מעבר
520MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סוג טרנזיסטור
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - קולט (Ic) (מקס')
700 mA
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
30 V