30C02CH-TL-E פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 25,228
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 149,208
גיליון נתונים
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
Nexperia USA Inc.
Central Semiconductor Corp
Nexperia USA Inc.
Comchip Technology
קיים במלאי: 100
Infineon Technologies
טרנזיסטורים - ביפולרי (BJT‏) - יחיד NPN 30 V 700 mA 540MHz 700 mW הרכבה משטחית ‎3-CPH‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
30C02CH-TL-E
מק"ט מוצר של DigiKey
30C02CH-TL-EOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
30C02CH-TL-EOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
30C02CH-TL-E
תיאור
TRANS NPN 30V 0.7A 3-CPH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
הגבר זרם DC‏ (hFE)‏ (מינ') @ Ic‏, Vce
300 ב-50mA, 2V
יצרן
הספק - מקס'
700 mW
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
תדר - מעבר
540MHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סוג טרנזיסטור
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - קולט (Ic) (מקס')
700 mA
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
30 V