AFGB30T65SQDN
מק"ט מוצר של DigiKey
488-AFGB30T65SQDNTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-AFGB30T65SQDNCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-AFGB30T65SQDNDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AFGB30T65SQDN
תיאור
IGBT 650V 60A TO-263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT 650 V 60 A 220 W הרכבה משטחית TO-263 (D2PAK)
קטגוריה
מטען שער
56 nC
יצרן
onsemi
Td (on/off) @ 25°C
14.5ns/63.2ns
סדרה
תנאי בדיקה
400V, 30A, 6Ohm, 15V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
245 ns
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
650 V
דירוג
לרכב
זרם - קולט (Ic) (מקס')
60 A
הרשאה
AEC-Q101
זרם קולט בפולסים (Icm)
120 A
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.1‏ ב-V‏15‏, A‏30‏
מארז‏ / תיבה
3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
הספק - מקס'
220 W