BAS70LT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
BAS70LT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BAS70LT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BAS70LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAS70LT1G
תיאור
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT233
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 44
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 70 V 70mA הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BAS70LT1G דגמים
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 70 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
2pF ב-0V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
70 V
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
70mA
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 15 mA