BZX79C3V6
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX79C3V6-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX79C3V6
תיאור
DIODE ZENER 3.6V 500MW DO35
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 3.6 V 500 mW ±5% חור מעבר ‎DO-35‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX79C3V6 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
15 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.5 V @ 100 mA
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 200°C
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
‎DO-35‎
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms