BZX79C5V1-T50A
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX79C5V1-T50ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX79C5V1-T50ATB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX79C5V1-T50A
תיאור
DIODE ZENER 5.1V 500MW DO35
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.1 V 500 mW ±5% חור מעבר ‎DO-35‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX79C5V1-T50A דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.5 V @ 100 mA
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 200°C
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
‎DO-35‎
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
60 Ohms