BZX84B6V8LT1G | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 6.8V 250MW SOT23-3 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 51 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 6.8 V 250 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23-3 (TO-236) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | BZX84B6V8LT1G דגמים |
קטגוריה | עכבה (מקס') (Zzt) 15 Ohms |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 2 µA @ 4 V |
סדרה | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C (TJ) |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±2% | מארז ההתקן של הספק SOT-23-3 (TO-236) |
הספק - מקס' 250 mW | מספר מוצר בסיס |