BZX84C56LT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C56LT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX84C56LT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX84C56LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C56LT1G
תיאור
DIODE ZENER 56V 250MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 52
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 56 V 250 mW ‎±7% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX84C56LT1G דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
200 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 39.2 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
‎±7%
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
הספק - מקס'
250 mW