BZX84C6V8LT3G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-BZX84C6V8LT3GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-BZX84C6V8LT3GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-BZX84C6V8LT3GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C6V8LT3G
תיאור
DIODE ZENER 6.8V 250MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 50
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 6.8 V 250 mW ‎±6% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX84C6V8LT3G דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 4 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
‎±6%
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
הספק - מקס'
250 mW