BZX85C13
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX85C13-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX85C13
תיאור
DIODE ZENER 13V 1W DO41
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 13 V 1 W ‎±6% חור מעבר ‎DO-41‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX85C13 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 9.1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 200 mA
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 200°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
‎±6%
מארז ההתקן של הספק
‎DO-41‎
הספק - מקס'
1 W
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
10 Ohms