ESD9C3.3ST5G
מק"ט מוצר של DigiKey
ESD9C3.3ST5GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ESD9C3.3ST5GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ESD9C3.3ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESD9C3.3ST5G
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM SOD923
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 54
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מלחץ Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-923
מודלים EDA/CAD
ESD9C3.3ST5G דגמים
יצרן
קיבוליות @ תדר
12.8pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
SOD-923
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז ההתקן של הספק
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מספר מוצר בסיס
מתח - פריצה (מינ')
5V