FAN2558S33X פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 97,427
גיליון נתונים
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 180mA ‎SOT-23-5‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
FAN2558S33X
מק"ט מוצר של DigiKey
FAN2558S33XTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FAN2558S33X
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 180MA SOT23-5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FAN2558S33X דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
150 µA
יצרן
PSRR
50dB (100kHz)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
פונקציות בקרה
אפשור, כוח תקין (Power Good)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-5‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V