FAN65004B
מק"ט מוצר של DigiKey
FAN65004BOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FAN65004BOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FAN65004BOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FAN65004B
תיאור
IC REG BUCK ADJ 6A 35PQFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי מתכוונן 0.6V 1 יציאה 6A ‎35-PowerWFQFN‎
קטגוריה
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
יצרן
מתח - יציאה (מקס')
32.5V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - יציאה
סטטוס החלק
פעיל
תדר - מיתוג
100kHz ~ 1MHz
פונקציה
מוריד-מתח
מיישר סינכרוני
כן
תצורת יציאה
חיובי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
טופולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
מארז‏ / תיבה
מספר היציאות
1
מארז ההתקן של הספק
‎35-PQFN (6×6)‎
מתח - כניסה (מינ')
4.5V
מספר מוצר בסיס
מתח - כניסה (מקס')
65V