FCD600N60Z
מק"ט מוצר של DigiKey
FCD600N60ZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FCD600N60ZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FCD600N60ZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FCD600N60Z
תיאור
MOSFET N-CH 600V 7.4A DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 600 V 7.4A (Tc) 89W (Tc) הרכבה משטחית ‎TO-252AA‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
26 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1120 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
89W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-252AA‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V