FDBL0110N60
מק"ט מוצר של DigiKey
FDBL0110N60TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FDBL0110N60CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FDBL0110N60DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FDBL0110N60
תיאור
MOSFET N-CH 60V 300A 8HPSOF
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 48
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 60 V 300A (Tc) 429W (Tj) הרכבה משטחית 8-HPSOF
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
220 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
13650 pF @ 30 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
429W (Tj)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
מארז ההתקן של הספק
8-HPSOF
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V