FDN028N20
מק"ט מוצר של DigiKey
FDN028N20OSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FDN028N20OSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FDN028N20OSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FDN028N20
תיאור
MOSFET N-CH 20V 6.1A SUPERSOT3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 20 V 6.1A (Tc) 1.5W (Tc) הרכבה משטחית SOT-23-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FDN028N20 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏1.5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
6 nC @ 4.5 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±12V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
600 pF @ 10 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
1.5W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
20 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
2.5V, 4.5V